Toolbox

Tworzenie formularza do ewidencji czasu pracy

Zadaniem jest budowa formularza do wprowadzania zapotrzebowania ewidencji czasu pracy pracowników danego działu firmy. Formularz posiada pola oznaczone kolorem żółtym, w które użytkownicy mogą wprowadzać wartości takie jak imię i nazwisko pracownika, stanowisko i dział.

nr 6/2017

Następnie w układzie miesięcznym istnieje możliwość uzupełniania liczby godzin przepracowanych przez poszczególne osoby. W lewej górnej części również istnieje możliwość do wpisania nazwy działu, dla którego prowadzona jest ewidencja czasu pracy. Formularz pozwala jedynie na wprowadzanie danych w pola wyznaczone kolorem żółtym. Reszta jest zablokowana do edycji. Daty w formularzu wpisywane są w jego górnej części, a soboty i niedziele zaznaczane są na całej wysokości formularza kolorem czerwonym, tak aby osoba wprowadzająca dane wiedziała, że  są to dni wolne od pracy.

Dostęp możliwy dla zalogowanych użytkowników serwisu. Jeśli posiadasz aktywny abonament przejdź do LOGOWANIA. Aby dobrać najkorzystniejszy plan abonamentowy przejdź do ZAMÓWIENIA ABONAMENTU.

Zaloguj Zamów prenumeratę Kup dostęp do dokumentu
Aby zobaczyć ten artykuł w naszym portalu controlling-24.pl, kliknij tutaj https://www.controlling-24.pl/artykul/5511

Przejdź do

Partnerzy