W dniach 14-15 września widzimy się w Poznaniu na XIV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2020). To jedno z największych wydarzeń dla finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

Eksperci i światowej sławy autorytety

XIV Kongres ICV POLSKA skupiony będzie wokół tematu:

Controlling and finance business partners – kompetencje ery digitalizacji

ICV POLSKA gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach dzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. W trakcie kongresu wystąpią przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych firm (VOX Capital Group, AMICA, Santander, International Group of Controlling, NTT Romania, WHU, PKP Energetyka, KKS Lech Poznań, Volkswagen i wielu innych).

Tegoroczną edycję uświetni obecność Wiceprezes Zarządu IGC – dr Rita Niedermayr, a o przyszłości controllingu wypowie się członek rady nadzorczej ICV Global prof. dr Utz Schäffer.

Co więcej, to będzie pierwsza okazja w Polsce, by wysłuchać prelekcji o wdrożeniu najnowszej wersji SAP S\4 HANA, która już niedługo całkowicie zastąpi starsze wersje SAP-a.

sprawdź program kongresu >>

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dla finansistów i controllerów

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: controlling and management, business partnering, teamwork and leadership, competence models, future of work, competences in controlling, Artificial Intelligence, machine learning, advanced analytics, Business Intelligence (BI), Robotic Process Automation (RPA).

Na XIV Kongres ICV Polska (CIA 2020) zaproszono również najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów. ICV wierzy, że controlling to zawód z przyszłością i od samego początku warto dbać o rozwój ścieżki kariery zawodowej. To właśnie dlatego najlepszym studentom dano możliwość wystapienia podczas jednej z sesji tematycznych – ICV Young Controllers Barcamp.

Zarejestruj się i skorzystaj z niższej ceny >>

Networking i praktyczna wymiana doświadczeń

Ogromną wartością kongresów ICV jest również możliwość budowania sieci kontaktów oraz integracja uczestników. Podczas wieczornej imprezy integracyjnej organizator zapewnia atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń. Przyjdź na XIV Kongres ICV POLSKA i poznaj profesjonalistów z różnych branż, poziomów hierarchii i stanowisk. Otwórz się na globalną wymianę doświadczeń. Zarejestruj się na stronie Kongresu: controllingintelligenceadventure.pl/

Fot. https://bit.ly/2RJBCos

Źródło: Finanse i Controlling nr 67/2020

Zobacz również

Tekst otwarty nr 22/2020

Sprzedaz‑24.pl. 100% praktycznej wiedzy na wyciągnięcie ręki

INFO_22_72.jpg

Jest takie miejsce w Internecie, które warto zarekomendować wszystkim dyrektorom handlowym, menedżerom sprzedaży, handlowcom i pracownikom działów obsługi klienta. Portal, który zbiera w jednym miejscu i udostępnia całą merytoryczną wiedzę, jakiej mogą potrzebować w swojej pracy. Wystarczy jedno kliknięcie!

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 22/2020

„Kurs wiedzy o winie” w ofercie dla firm

BOOK1_c.jpg

„Kurs wiedzy o winie” autorstwa Kevina Zraly’ego to legendarny podręcznik wiedzy o winie, którego walory doceniają zarówno początkujący, jak i prawdziwi eksperci. Do dziś jest to najlepiej sprzedająca się książka poświęcona tematyce wina (ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy!). Nowe wydanie to 450 stron rzetelnej wiedzy o winie, podanej w przystępnej i atrakcyjnej formie. Książka będzie doskonałym prezentem dla kontrahentów i współpracowników.

Czytaj więcej
Tekst otwarty nr 22/2020

Sztuczna inteligencja pomaga podejmować szybkie i trafne decyzje biznesowe

Narzędzia bazujące na big data, sztucznej inteligencji czy uczeniu maszynowym są coraz chętniej wykorzystywane przez polskie firmy. Pozwalają na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku, ponieważ pomagają przewidywać zachowania rynkowe. Najnowsze technologie można wdrożyć w firmie m.in. za pomocą systemów ERP. To cyfrowa baza agregująca dane z różnych obszarów działalności firmy, takich jak finanse, księgowość czy obsługa klienta, która pozwala na szybką i sprawną digitalizację przedsiębiorstwa. W połączeniu z elastycznością chmury obliczeniowej ułatwia zarządzanie i podejmowanie strategicznych decyzji zwłaszcza w przemyśle i firmach produkcyjnych.

Czytaj więcej

Przejdź do

Partnerzy

Reklama